2018/12/05

Український воротар став героєм іспанських медіа після матчу

Воротар збірної України Андрій Лунін відбив пенальті та парирував ще кілька ударів, завдяки чому допоміг Леганесу вийти до чвертьфіналу Кубка Іспанії, а також став героєм місцевої преси.

За рахунку 1:0 на користь своєї команди в матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти Райо Вальєкано на виїзді 19-річний голкіпер взяв пенальті від Бебе.

Надалі Лунін зробив ще чотири воротарських порятунків, включаючи момент на 90+1-й хвилині. Якби суперник забив хоча б один м'яч, Леганес не виграв поєдиноку з рахунком 1:0 и не вийшов до чвертьфіналу, оскільки перший матч на його полі завершився з рахунком 2:2.

Авторитетне видання Marca опублікувало звіт про матч із заголовком: "Герой Лунін: великий матч українського воротаря в Вальєкасі".

Ще одне шановне спортивне медіа Іспанії AS назвало свій звіт словами: "Лунін постав героєм і вивів Леганес до чвертьфіналу".

Як повідомляє Tribuna.com, гра воротаря збірної України не залишилася непоміченою користувачами соцмереж - футболіст потрапив в гарячі тренди Twitter в Іспанії.